Skocz do zawartości
Formacje Rzeczypospolitej Polskiej
 • POLICYJNI NEGOCJATORZY URATOWALI KOBIETĘ


  stancel1234

  Policyjni negocjatorzy uratowali 36-latkę, która chciała popełnić samobójstwo skacząc z dachu domu. Po niemal dwóch godzinach policyjnym negocjatorom udało się nakłonić kobietę, by pozwoliła wejść na dach jednemu z policyjnych negocjatorów, ten spokojnie i bezpiecznie sprowadził desperatkę. Uratowana kobieta została przewieziona do szpitala.

  Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu otrzymał informację, że na dachu jednego z domów w miejscowości Gałki stoi młoda kobieta, która najprawdopodobniej zamierza popełnić samobójstwo skacząc z niego. Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia, straż pożarna oraz policjanci wraz z policyjną grupa negocjatorów, którzy rozpoczęli czynności zmierzające do uratowania desperatki.

  Wkrótce mundurowi ustalili, że 36-latka postanowiła popełnić samobójstwo po kilku osobistych niepowodzeniach. Po niemal dwóch godzinach policyjnym negocjatorom udało się nakłonić kobietę, by pozwoliła wejść na dach jednemu z policyjnych negocjatorów. Cały czes trwały rozmowy, które przekonywały kobietę by porzuciła powzięty zamiar i zeszła z dachu domu. Gdy policjant znalazł się już na szczycie budynku, spokojnie i bezpiecznie sprowadził desperatkę. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, a kobieta została przewieziona do szpitala.

  Źródło: policja.pl
  Tekst: KWP zs. w Radomiu

  Edytowane przez stancel1234  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


 • Statystyki galerii

  • Grafik
   0
 • Kto obchodzi dziś urodziny

  Nikt dziś nie obchodzi urodzin.
 • Nadchodzące wydarzenia

  Brak nadchodzących wydarzeń
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania